středa 31. října 2012

Vánoční tipy na dárky

Vánoční tipy na dárkyVánoce se blíží a vánoční čas si žádá zamyšlení nad tím, co našim nejbližším koupit pod stromeček. Zvlášt vymyslet dárek pro muže, tatínka, přítele nebo dědečka bývá snad nejtěžším vánočním "úkolem". Zkusíme vás proto trochu inspirovat zajímavými tipy.

V kategorii Doporučujeme/Pánské šperky nabízíme nejen klasické šperky ve zlatě nebo stříbře  jako jsou např. zlaté a stříbrné náhrdelníky nebo náramky, prsteny a přívěsky, tak i doplňky jako je stříbrná tabatěrka na párátka nebo stříbrný kalamář s perem, stříbrné obouvátko nebo stříbrný zapalovač.
Levnějším a přitom velmi vkusným moderním dárkem se může stát náhrdelník nebo náramek z chirurgické oceli, vyrobený nejmodernější technologií z vysoce legované oceli 316L.
Pokud máte doma "kravaťáka", uděláte jistě radost zlatou kravatovou sponou, která se bude krásně vyjímat na luxusní košili, také od Ježiška.A přejděme k našim manželkám, přítelkyním, maminkám nebo babičkám. Na Vánoce je jedna z mála příležitostí obdarovat své ženy něčím vyjímečným a to zlatým nebo briliantovým šperkem. Pokud se chystáte sáhnout hlouběji do kapsy, zkuste se inspirovat našimi luxusními šperky s drahými kameny jakou jsou brilianty, rubíny, smaragdy nebo safíry, masivními náhrdelníky nebo zlatými hodinkami.

Originálním dárkem se může stát některý z našich stříbrných doplňků jako je stříbrná spona do vlasů, stříbrná souprava pro švadlenky, stříbrný hřeben, stříbrný jáhelník nebo stříbrná záložka do knihy. Nabízíme také krásné stříbrné brože s kamínky v podobě labutě, motýla nebo vážky.
Doporučujeme také stříbrné šperky se starobylým nádechem známé jako portugalské šperky, které jsou zdobené červenm zlatem, markazity, perličkami nebo tyrkysy.

Co třeba dárek pro dceru nebo vaší kamarádku? Přemýšleli jste o již o vhodném dárku? Od nás máte doporučení stříbrných šperků - nabízíme krásné stříbrné náušnice s kameny i celostříbrné, stříbrné prsteny, náhrdelníky nebo přívěsky a náramky.

Všem přejeme  klidný předvánoční čas bez stresu a spěchu, příjemnou atmosféru domova provoněnou perníčkama za zvuku krásných českých koled! ŠPERKY-NM.

Žádné komentáře:

Okomentovat