neděle 1. března 2015

Krásným prstenem určitě potěšíte!

A jsou tu opět narozeniny a to přemýšlení, než vymyslíte ten pravý dárek! Já to znám. Ani když zadáte do vyhledávače klíčová slova jako je např. "ideální dárek pro ženu" vyjedou jen buď laciné dárky, na kterých se ukládá doma prach nebo hledáte mezi stovkami dalšími a ztrácíte se.

Já zkusím poradit s kvalitním dárkem, který ženu nejenom potěší a rozzáří její srdíčko, ale také má určitou hodnotu, kterou neztratí ani za sto let. Zlatý šperk se totiž daruje a poté dědí z generace na generaci a do šperkovnice ukládá jako poklad nevídané srdeční hodnoty po mamince, babičce, prababičce..

Naše ruce používáme stále, že? Každý si jich všimne a prohlédne - jestli jsou čisté, upravené a pokud se na prstíku třpytí nějaký krásný zlatý prsten, rychlostí blesku si kolegyně všimne a pochválí. A jak vybrat ten pravý prstýnek?

Pokud neznáte velikost, je celá řada rad, jak jej změříte. Pokud je to dárek tajný, doporučuji v noci, až Vám drahá polovička usne, vytáhnout pěkný kousek provázku a omotat kolem prstíku. Než také usnete, změřte si na pravítku tuto délku a pokud to bude 55mm, jde o velikost 55 atd.. Jen berte v potaz šířku provázku, mrkněte na klouby - pokud jsou velké, raději přidejte jedno číslo, aby nebyl problém prsten poté přetáhnout přes kloubík. No a když je vše známo, začneme s výběrem :-)

Dobře si promyslete, zda budete vybírat bílé zlato nebo klasické žluté zlato nebo prsten s diamanty, rubíny, smaragdy apod. Jeden den zkoumání postačí. Prohlédněte si partnerku od hlavy až k patě, případně prozkoumejte obsah šperkovnice. Pokud již nějaké šperky "černají", tak to bude správný signál, že takové vzory již NE a jdeme do dalšího kola.

Zlaté prsteny bývají zdobené gravírováním, kombinací bílého nebo červeného zlata. Navíc se třpytí buď bílými kamínky zirkony nebo jinými syntetickými kameny jako je rubín (červený) nebo safír (modrý). Za přírodní kámen se přimlouvám, ale zde si připlatíte. Odměnou Vám bude úsměv obdarované, až bude v ruce mačkat Certifikát o původu kamene. Jakmile totiž kupujete pravý kámen,
vždy musíte od obchodníka obdržet certifikát, který přírodní kámen popisuje (rozměry, váha, čistota atd.) Proto doporučuji volit ověřené prodejce, ideálně s vlastní provozovnou. K ověření e-shopu určitě využijte i reference a to nejen ty, které napíší zákazníci přímo na e-shop, ale hlavně z Heureky, kde se zákazníci mohou vyjádřit 10. den po nákupu šperku či jiného zboží.

Vybrali jste ten správný prsten? Blahopřeji. Nyní jen objednejte a za pár dnů máte prsten v krabičce doma, připravený na předání. Zvláště pokud se jedná o zásnubní prsten, držím palce, protože právě v tomto případě je prsten to, co bude spojovat Vaši lásku na věky!


Žádné komentáře:

Okomentovat